Contact

Dunca Expediții

Comuna Dumbrăvița
Judetul Timiș
DJ 691 Nr. Km 7 + 142



Departamentul Exploatare

Telefon: +40 256 407210; +40 256 419020
Fax: +40 256 472606

Transport extern

Loredana Blagoiescu - Mobil: +40 744 620713, Birou +40 374 828013 Email: lblagoiescu@duncaexpeditii.ro
Laura Amalia Ursu - Mobil: +40 744 620706, Birou +40 374 828022 Email: lursu@duncaexpeditii.ro
Loredana Manea - Mobil: +40 751 206320, Birou +40 374 828033 Email: lmanea@duncaexpeditii.ro
Maria Davidescu - Mobil: +40 751 206322, Birou +40 374 828018 Email: mdavidescu@duncaexpeditii.ro
Birou: +40 374 828014, +40 374 828038

Departamentul Exploatare

Telefon: +40 256 473210
Fax: +40 256 472606

Transport intern

Ovidiu Muntean - Mobil: +40 744 544390, Birou +40 374 828024 Email: omuntean@duncaexpeditii.ro
Moise Domil - Mobil: +40 742 107803, Birou +40 374 828029 Email: mdomil@duncaexpeditii.ro
Marius Scumpia - Mobil: +40 748 022824, Birou +40 374 828026 Email: mscumpia@duncaexpeditii.ro
Corina Stanica - Mobil: +40 744 620332, Birou +40 374 828023 Email: cstanica@duncaexpeditii.ro
Adriana Bejan - Mobil: +40 742 208824, Birou +40 374 828027 Email: apop@duncaexpeditii.ro
Birou: +40 374 828031, +40 374 828025, +40 374 828028, +40 374 828017

Departamentul Financiar - Contabilitate

Telefon: +40 256 473172 int.168; int.169
Fax: +40 256 473212
E-mail: fion@duncaexpeditii.ro


Departamentul Resurse umane - Juridic

Telefon: +40 256 473172 int. 176, 177
Fax: +40 256 473212
Contact: Roxana Vilan; E-mail: rvilan@duncaexpeditii.ro


Departamentul Calitate - Mediu

Telefon: +40 256 473172 int. 194
Fax: +40 256 473212
Mobil:
E-mail: fardelean@duncaexpeditii.ro


Departamentul Facturare

Telefon: +40 256 473172 int. 189, 190
Fax: +40 256 473212


Departamentul Service

Telefon: +40 256 407220
Fax: +40 256 473212
E-mail: mstania@duncaexpeditii.ro
Mobil: +40 746 214970

ITP

E-mail: malexin@duncaexpeditii.ro
Mobil: +40 740 107422


Departamentul Tehnic

Telefon: +40 256 407212
Fax: +40 256 473212
E-mail: mienci@duncaexpeditii.ro